cz en de

MUDr. Jaromír Piskáček

MUDr. Jaromír Piskáček - stomatolog


Je praktickým zubním lékařem a zároveň specialista na chirurgicko-implantologické zákroky, estetickou stomatologii a některé druhy zvláště odborné protetiky.

MDDr. Martin Piskáček

MDDr. Martin Piskáček - stomatolog


Praktický zubní lékař. Specializuje se na minimální invazivitu, adhezivní postupy a endodoncii. Zakládá si na osobním přístupu, bezbolestném ošetření a systematické terapii vedoucí k cíli - spokojenému pacientovi.

Doc. Mudr. Ladislav Hess Drsc.

Doc. Mudr. Ladislav Hess Drsc. - anesteziolog


Je docentem v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) v Praze Krči. V naši soukromé praxi podává pacientům hluboké sedace bez sebemenších komplikacích od roku 1994.

Prim. MUDr. Jan Procházka

Prim. MUDr. Jan Procházka - anesteziolog


Je bývalým šéflékařem záchranné služby a i prvním soukromým anesteziologem v Praze a pravděpodobně i v celé republice. Mimo jiné je též primářem na anesteziologickoresuscitačním (ARO) oddělení menší nemocnice.

Hygienistky

Sestry a hygienistky - zubní hygiena


V zubní praxi pracují zubní sestřičky s maturitou na zdravotnické škole. Některé ze sestřiček jsou absolventky speciálního stomatologického studia - dentální hygieny a provádějí samostatně vybrané jednodušší zákroky.

Kvalitní péče

 • Pouze kvalitní péčí a správnou hygienou lze zajistit zdravé zuby po celý život.
old

Kontaktní informace

 • Vltavská 24
  Praha 5
  Anděl - Smíchov

  Tel:
  +420 257 313 704

  Mobil:
  +420 737 446 074

  Email:
  infozubnistredisko.cz

  Otevírací doba:
  Po;Út: 8:30 – 19:00
  St;Čt;Pá: 8:30 - 15:30


Zubař - Jaromír Piskáček :: Anesteziolog - Ladislav Hess Drsc. :: Zubařka - Živa Müllerová CSc. :: Zubařka - Šárka Bašková :: Anesteziolog - Jan Procházka :: Zubní Hygienistky