cz en de

Bělení zubů


Bělení zubů patří mezi nejmódnější a zároveň nejjednodušší kosmeticko estetické zákroky na viditelném úseku chrupu. Bělení zubů se provádí jak zevně na viditelných stranách zubů, nebo i vnitřně u zubů "mrtvých". Bělení se dá provádět i domácí metodou (zdlouhavá a pacienta zatěžující), nebo i metodou intenzivní na křesle.
Ordinační metoda používá bělicí želé, při kterém se používají zvláštní pomůcky na chránění rtů a tváře a zároveň vosk na chránění dásní-gingiguard.

Bělení předchází ordinační vyčištění zubů.
Celý zákrok trvá cca 1 hod a zabývají se jím převážně hygienistky.
Moderní bělicí prostředky nepoškozují sklovinu.

V poslední době se stalo módním hitem bělení zubů za použití modrého světla. Tato fyzikálně-chemická metoda by měla být dle nových poznatků ještě více účinná než metoda klasická.
Naše hygienistky i pacienti to potvrzují.

Efekt systémů ordinačního bělení přetrvává průměrně 1-2 roky v závislosti na odpovědnosti klienta - důležité je správné čištění zubů a pravidelné návštěvy stomatologa.
Účinek bělení mohou nepříznivě ovlivnit - kouření, konzumace nápojů a potravin s výrazným zbarvením (káva, čaj, červené víno, červená řepa, borůvky atp.)
Klient musí brát v úvahu také to, že nelze vybělit výplně, korunky a jiné protetické práce, přesto lze ve spolupráci s lékařem dospět k optimálnímu řešení.

Profesionální péče

  • Zdravotní ošetření na velmi vysoké úrovni a profesionální přístup k pacientovi, jsou naším standardem.
imgwodentist

imglight

Sehraný a kvalifikovaný lékařský tým